Maximizing Resources Logo
Performance Consultants International jest światowym liderem w rozwijaniu kompetencji przywódczych oraz coachingowego stylu zarządzania. Organizacja została założona przez Sir John’a Whitmore’a – twórcę modelu GROW w roku 1981.

GROW jest dziś jednym z najpopularniejszych narzędzi pracy coachów na całym świecie a Sir Whitmore’a określa się mianem „ojca coachingu w środowisku korporacyjnym”.

Choć bezpośrednim celem menedżerów i dyrektorów nie jest zostać coachem, coraz częściej zwracają się ku coachingowemu stylowi zarządzania, który pozwala rozwinąć tkwiący w podwładnych potencjał w sposób nieporównywalnie bardziej skuteczny niż jakikolwiek inny styl zarządzania.

PERFORMANCE CONSULTANTS INTERNATIONAL oferuje najwyższej jakości programy rozwoju kompetencji coachingowych i przywódczych - dedykowanych kadrze zarządzającej – sprawdzone i potwierdzone referencjami przez setki korporacji na całym świecie.

Z udziału skorzystają:

  • Liderzy, którym zależy na rozwinięciu coachingowego stylu zarządzania
  • Osoby odpowiedzialne za wdrażanie zmian w organizacjach
  • Pracownicy działów HR oraz Szkoleń i Rozwoju, których celem jest zatrzymanie i rozwijanie talentów oraz budowanie kultury odpowiedzialności w organizacji

Programy realizowane są w Londynie oraz kilku innych lokalizacjach na całym świecie. Kalendarz programów otwartych na rok 2014: http://www.performanceconsultants.com/events-training-diary (UWAGA: programy realizowane są w języku angielskim)

Ze względu na ogromne zainteresowanie oraz wychodząc naprzeciw wygodzie Uczestników, od kilku miesięcy PERFORMANCE CONSULTANTS INTERNATIONAL oferuje również opcję „distance learning” – szczegóły znajdą Państwo na http://www.performanceconsultants.com/distance-learning-coach-training-certification

MAXIMIZING RESOURCES jest wyłącznym partnerem PERFORMANCE CONSULTANTS na terenie Polski.


email